Start Arrow Wiadomości Arrow Zdalnie otwierany nowoczesny zamek do drzwi

Zdalnie otwierany nowoczesny zamek do drzwi

Zamek blueMatic EAV, to propozycja dla osób poszukujących innowacyjności, bezpieczeństwa i wygody. Firma Winkhaus zaadresowała swój produkt do różnych odbiorców: osób poszukujących dobrych zabezpieczeń do drzwi, pasjonatów najnowszych technologii w codziennym życiu, jak również niepełnosprawnych, którym manualne posługiwanie się kluczem sprawia kłopot.

Podstawa to bezpieczeństwo

W momencie zamknięcia drzwi dochodzi do ich automatycznego zaryglowania w trzech punktach – poprzez zapadkę w środkowej części oraz za pomocą masywnych rygli hakowych – na dole i u góry skrzydła. Natomiast, po manualnym przekręceniu klucza we wkładce, wysuwa się główny rygiel, który stanowi dodatkowe zabezpieczenie w środkowej części drzwi. Otwarcie zamka odbywa się przy użyciu elektrycznego silnika 12V, który sprawia, że rygle i zapadka cofają się.

(Zamek blueMatic EAV, fot. Winkhaus)

Możliwość wyboru sposobu otwierania zamka

Zamek blueMatic EAV, oprócz otwierania poprzez przekręcenie klucza we wkładce, może być odryglowany na wiele innych sposobów. Można nacisnąć przycisk w pilocie i odryglować zamek z większej odległości, czy użyć chipa w formie breloka.

Zamek firmy Winkhaus można odryglować również przy pomocy przycisku zamontowanego obok drzwi, przykładając palec do czytnika linii papilarnych, a nawet za pomocą czytnika tęczówki oka. Natomiast użytkownicy telefonów komórkowych wracając do domu, mogą wysłać polecenie otwarcia zamka za pomocą sms–a.

Autor: Materiały producenta


Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 18, 2012
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty