Start Arrow Wiadomości Arrow Zdobienie przez klejenie – klej do dekoracji Montagefix-PS firmy Den Braven

Zdobienie przez klejenie – klej do dekoracji Montagefix-PS firmy Den Braven

Bogato zdobione gzymsy, efektowne rozety i rzeźbione listwy przysufitowe, kiedyś niezwykle pracochłonne i wykonywane ręcznie, obecnie, dzięki gipsowym lub styropianowym odlewom, dostępne są na wyciągnięcie ręki. W połączeniu ze specjalistycznym klejem do dekoracji Montagefix-PS firmy Den Braven, stworzenie ściennych i sufitowych dekoracji będzie niezwykle proste.

fot. Den Braven

W ostatnich sezonach coraz większym zainteresowaniem cieszą się, niegdyś tak popularne zwłaszcza w kamienicach i dworkach, dekoracje ścienne i przysufitowe. Dzięki temu, że skorzystać można z gotowych wzorów, które wystarczy jedynie przykleić w odpowiednie miejsce, wykonanie tego typu zdobień nie stanowi już tak trudnego i kosztownego zadania. Styropianowe czy gipsowe odlewy można zastosować niemal w każdym wnętrzu, podkreślając wystrój klasycznych aranżacji, wzbogacając rustykalne czy nawet nowoczesne wnętrza.

Bezpieczne dekorowanie

Korzystanie z gotowych sztukaterii znacząco ułatwia prace dekoracyjne. Do ich montażu wystarczy odpowiednio dopasowany klej, a w szybkim czasie możemy cieszyć się elegancko udekorowanym sufitem czy ścianami. Aby montaż był trwały i estetyczny, do przyklejania elementów należy użyć odpowiednio dobranego kleju. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza w przypadku styropianowych dekoracji. Użycie niewłaściwego produktu, zawierającego rozpuszczalniki w składzie, może spowodować  deformację lub nawet uszkodzenie styropianowych fragmentów. W tego typu zadaniach sprawdzi się jednoskładnikowy, trwale elastyczny klej montażowy do dekoracji Montagefix-PS firmy Den Braven. Dzięki temu, że stworzony jest on na bazie wodnej dyspersji akrylowej, może być bezpiecznie stosowany w kontakcie z różnymi tworzywami, w tym również polistyrenem. Dodatkowo, jest on bardzo dobrze przyczepny do różnych podłoży, w tym drewna, gipsu, tynku, MDF, korka, a nawet metali, czyli najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych do wykończenia ścian i sufitów. Po utwardzeniu zachowuje swój biały kolor, który nie żółknie nawet wraz z upływem czasu. Nie ma więc problemu, że łączenia  sztukaterii staną się widoczne.

Klej Montagfix-PS firmy Den Braven jest bardzo prosty w użyciu, a jego aplikacja nie wymaga zastosowania skomplikowanych narzędzi. Wystarczy ściąć delikatnie czubek kartusza, włożyć go w pistolet i równomiernie nałożyć na wybrane miejsce. Efektowne gzymsy, ozdobna sztukateria czy listwy podsufitowe nigdy nie były łatwiejsze do wykonania.

Źródło:Den Braven

Den Braven
Wszystkie komunikaty (1095)

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Styczeń 19, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 • Promocja

  TK Lighting Lampa Wisząca Backaz Gray III + gr...

 • Promocja

  Inteligentny system oświetlenia Cube

 • Plafon Vaio 5 White

 • Lampa wisząca Wire Black 5pł.

 • Lampa ozdobna SANSEVIERIA

 • Plafon Cloud Gray TK Lighting

 • Komplet Dywaników Łazienkowych Montana 01 Sza...

 • Promocja

  Lampa podłogowa trójnóg Awena Mix