Start Arrow Wiadomości Arrow Zestaw solarny o efektownym designie

Zestaw solarny o efektownym designie

Efektywne i zarazem eleganckie kolektory Schüco pozwalają na maksymalne wykorzystanie dostępnej energii słonecznej, nie tylko do podgrzania wody, lecz również ogrzewania pomieszczeń. Pasują przy tym na każdy dach, stanowiąc jego niezwykle praktyczną ozdobę.

Kolektory Schüco CTE 319 CH otrzymały ponadczasowy, czarny design. Absorber został umieszczony w anodowanej na czarno, lśniącej ramie z wysokogatunkowego aluminium. Przezroczyste, odporne na gradobicie szkło solarne i optymalnie dobrane proporcje powierzchni aktywnej z wysokoselektywną powłoką gwarantują bezawaryjność i maksymalne uzyski energii. Mogą być montowane na lub w dachu skośnym, jak również na dach płaski, za pomocą innowacyjnego systemu MSE 310. Bogate spektrum akcesoriów montażowych umożliwia montaż w każdym rodzaju pokrycia.

Gotowe zestawy solarne Schüco obejmują cztery warianty – po dwa do produkcji c.w.u. i dwa zestawy pozwalające na dodatkowe wspomaganie c.o. W zależności od funkcji, w jednym zestawie może występować od dwóch do pięciu kolektorów o powierzchni 2,53 m2. W zależności od potrzeb można dobrać zasobnik, który pokryje zapotrzebowanie na c.w.u. lub c.w.u. i c.o. wieloosobowej rodziny.

Energooszczędna stacja solarna z elektroniczną regulacją przepływu optymalizuje pracę instalacji, gwarantując jej najwyższą efektywność i bezawaryjność. Parametry systemu można obserwować i korygować na łatwym w obsłudze regulatorze solarnym z wizualizacją 3D. Obsługa za pomocą trzech przycisków i kreator instalacji pozwala na szybkie i łatwe uruchomienie w technologii Plug&Play. Optymalnie zwymiarowana instalacja może w ciągu roku dostarczyć 2/3 energii potrzebnej do podgrzania c.w.u., a w opcji wspomagania c.o. aż 1/3 energii cieplnej do zasilania systemów c.w.u. i c.o.

(Zestaw solarny Schüco do produkcji c.w.u. i wspomagania c.o. fot. Schüco)

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (222)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


wrzesień 27, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: instalacje