Start Arrow Wiadomości Arrow Zgoda na użytkowanie Św. Stanisława 6 – ostatnie 2 mieszkania do wzięcia!

Zgoda na użytkowanie Św. Stanisława 6 – ostatnie 2 mieszkania do wzięcia!

Zlokalizowana na Woli inwestycja dewelopera TYNKBUD1 – Św. Stanisława 6 – cieszy się olbrzymim powodzeniem. W sprzedaży pozostały już tylko 2 mieszkania. Ci, którzy się na nie zdecydują, będą mogli niemal natychmiast w nich zamieszkać – deweloper posiada już ostateczną zgodę na użytkowanie budynku. Wszyscy zainteresowani zamieszkaniem na Św. Stanisława 6 powinni się pospieszyć. Jeśli kupią mieszkanie przed końcem 2015 roku, nie będzie ich obowiązywał nowy, wyższy wkład własny.

Św. Stanisława 6 – wizualizacja

Jeszcze w sprzedaży

Dwa pozostające jeszcze w sprzedaży lokale spodobają się tym, którzy preferują mieszkanie na większej wysokości. Jedno z nich to 3-pokojowy lokal na 5 piętrze o powierzchni 65 m2 w cenie 7700 zł za metr kwadratowy. Drugie mieszkanie obejmuje 2 pokoje na 6 piętrze, liczy sobie 45 m2 i można je nabyć w cenie 7899.99 zł za metr kwadratowy. Obydwa wyposażone są w balkon. Do każdego z nich dokupić można komórkę lokatorską, a także miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

2 na Woli, 4 na Mokotowie

Inwestycja na Św. Stanisława 6 to kameralny, 7-piętrowy budynek, obejmujący 48 mieszkań. Zlokalizowany jest w cichej, zielonej okolicy, zapewniającej jednak pełną infrastrukturę – sklepy, przychodnie, przedszkola. – Klientów przyciągnęły również bliskość terenów zielonych – Parku Moczydło i Lasku na Kole – oraz wygodny dojazd do centrum, zajmujący ok. 15 minut. Kolejną naszą inwestycją, która cieszy się wyjątkowym powodzeniem, jest Wyścigowa 8 na Mokotowie. Można tam nabyć jeszcze jedno mieszkanie 2-pokojowe oraz 3 mieszkania 3-pokojowe. Budynek ten także posiada już pozwolenie na użytkowanie – komentuje Ryszard Banacki, rzecznik prasowy TYNKBUD1.

Dodane przez: Bright

Bright
Dodaj komentarz

Data dodania:


Listopad 19, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: nieruchomości i prawo