Start Arrow WnętrzaArrowKuchniaArrow Zlewozmywak ceramiczny… Poznaj jego zalety!

Zlewozmywak ceramiczny… Poznaj jego zalety!

Ze względu na swój uniwersalny charakter, zlewozmywak ceramiczny pasuje do wielu aranżacji. Poza tym jest bardzo wytrzymały i prezentuje się niezwykle elegancko. Stworzony z ogniotrwałej kamionki lub glinki z pewnością posłuży Ci przez wiele lat. Poznaj pięć zalet ceramicznego zlewozmywaka i zainspiruj się!

#1 Odporny na uszkodzenia

Zlewozmywak ceramiczny, wykonany z kamionki szlachetnej, wypalany jest w piecach, w bardzo wysokiej temperaturze, dzięki czemu jest wyjątkowo odporny na wysokie, jak i niskie temperatury. Proces wypalania sprawia również, że zlewozmywak ten odporny jest na wszelkiego typu uszkodzenia. 

#2 Odporny na kwasy

Materiał, z którego powstaje zlewozmywak ceramiczny odporny jest również na wszelkiego rodzaju zabrudzenia, takie jak: sok z buraków, cytryny i innych warzyw oraz owoców, a także pozostałości po kawie czy herbacie. To ważne, bo dzięki temu możemy zachować czystość w kuchni. 

#3 Różne kolory i rozmiary

W sprzedaży dostępne są zlewozmywaki jednokomorowe, półtorakomorowe czy dwukomorowe. Śmiało więc możesz wybrać taki zlewozmywak, który będzie dla Ciebie odpowiedni. Jeśli posiadasz zmywarkę, zlewozmywak jednokomorowy z pewnością Ci wystarczy. Dodatkowa komora pomocnicza będzie dobrym rozwiązaniem. Dzięki niej szybko opłuczesz owoce bądź warzywa, nie używając durszlaka. 

 #4 Szybki montaż

Sposoby montażu ceramicznego zlewozmywaka są szybkie i proste. Zlew wpuszczany w blat, montuje się od dołu szafki. To rozwiązanie jest praktyczne i higieniczne. Innym sposobem montażu, który jest bardzo popularny, jest montaż na równi z blatem. Dzięki niemu tworzy się funkcjonalna, a zarazem spójna, pod względem wizualnym, przestrzeń kuchenna, którą dodatkowo łatwo utrzymać w czystości. 

#5 Funkcjonalność

Warto zwrócić tez uwagę na funkcjonalność zlewozmywaków ceramicznych. Ich komory są głębokie i obszerne, a innowacyjne wykończenia dopracowane są w każdym szczególe. Dodatkowe akcesoria, w postaci komór pomocniczych, ułatwiają pracę w kuchni. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Luty 13, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty