Start Arrow Wiadomości Arrow Zlewozmywaki – nowy trend we wzornictwie

Zlewozmywaki – nowy trend we wzornictwie

Zlewozmywaki Franke Pebble urzekają minimalizmem. Nowa linia Pebble łączy minimalizm z subtelnymi, zaokrąglonymi kształtami. Elementy ozdobne w zlewozmywakach Pebble zostały ograniczone do minimum. Jednak wzór na ociekaczu jest funkcjonalny a zarazem dekoracyjny.

Zlewozmywaki Franke Pebble wykonane są z najnowszego kompozytu Fragranit+, zawierającego aż 80% granitu. Powierzchnia zlewozmywaka zabezpieczona jest powłoką antybakteryjną Sanitized®, która ogranicza rozwój bakterii i drobnoustrojów.

Linia Franke Pebble składa się dwóch modeli: jedno i półtora komorowego. Szeroka paleta kolorów, wśród których znajduje się grafitowy, beżowy, orzechowy, ciemny brązowy, onyx oraz biały polarny, pozwala na dobranie odpowiedniej barwy do każdej kuchni.

Model z jedną komorą przeznaczony jest do montażu w szafkach o szerokości od 45 cm, a półtora komorowy do zabudowy o szerokości minimalnej 60 cm. Zlewozmywaki Pebble są odwracalne, dzięki czemu mogą być montowane z ociekaczem po prawej lub po lewej stronie. W celu ułatwienia montażu armatury, w powierzchni zlewozmywaka znajdują się także dwa podfrezowane otwory pod wymienne baterie.

 

(Subtelny minimalizm zlewozmywaków Franke Pebble, fot. Franke)

Wzornictwo zlewozmywaków Franke z linii Pebble, łączące elementy tradycyjne z klasycznymi, sprawia, że są to modele uniwersalne,  pasujące do kuchni urządzonych w różnych stylach.

 

Autor: Materiały producenta


Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 1, 2012
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty