Start Arrow Wiadomości Arrow Zmiękczacz Futura od firmy UST-M – sposób na uzdatnianie wody

Zmiękczacz Futura od firmy UST-M – sposób na uzdatnianie wody

Choć twarda woda to problem, z którym boryka się większość polskich gospodarstw domowych, istnieją sprawdzone sposoby, aby mu zaradzić. Zmiękczacz Futura od firmy UST-M, wykorzystując nowoczesną technologię regeneracji przeciwprądowej, rozwiązuje go w krótkim czasie, a co najważniejsze – niskim kosztem.

Twardość wody spowodowana jest wysokim stężeniem związków wapnia i magnezu, a to z kolei może powodować kosztowne i rozległe reperkusje. Osad, który wytrąca się w trakcie podgrzewania twardej wody i osadzający się na elementach instalacji niszczy bowiem czajniki i pralki, a obecność soli magnezowych i wapniowych w takiej wodzie wysusza skórę. Co więcej, oprócz negatywnego wpływu na kondycję instalacji, osad odkładający się na elementach grzejnych powoduje, że podgrzanie wody – wymaga dużych nakładów energii, co skutkuje wyższymi opłatami za prąd.

Zmiękczacz Futura firmy UST-M

Jak więc uniknąć tego typu niedogodności? Rozwiązaniem jest zakup urządzenia do zmiękczania wody. Zmiękczacz Futura od firmy UST-M to urządzenie, które działa w oparciu o jedną z najnowszych technologii regeneracji, tj. regeneracji przeciwprądowej “up-flow. Mechanizm funkcjonowania jest prosty: Twarda woda przepływając przez złoże ulega zmiękczeniu w wyniku usunięcia z niej jonów wapnia I magnezu. Główną zaletą tego systemu jest to, że nie wymaga tzw. płukania wstecznego. Dodatkowo system up-flow umożliwia krótsze czasy regeneracji, dzięki temu oszczędza się wodę, sól i energię elektryczną. Bezpośrednio przekłada się to na zmniejszoną produkcję ścieków oraz na zminimalizowanie kosztów eksploatacji urządzenia.

Oprócz wymiernych korzyści ekonomicznych, zmiękczacz Futura firmy UST-M wyróżnia się nowoczesnym designem, solidną obudową oraz wytrzymałością – zbiornik solanki, jak i pokrywy mają dużą odporność na zginanie i uderzenia. Ponadto, sterownik urządzenia pracuje bardzo cicho, niemal bezszelestnie, co ma niebagatelny wpływ na komfort jego użytkowania. Przyjazny wyświetlacz oraz menu w języku polskim to dodatkowe zalety, które czynią zmiękczacz jeszcze bardziej praktycznym i łatwym w obsłudze.

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Styczeń 22, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
1
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Komentarze

Najnowsze komentarze

Hanmut Konhl Odpowiedz 2017-06-27 14:42:46

brakuje mi tu trochę informacji o danym modelu, a mianowicie np. jaki jest kraj produkcji? (najlepsze są zmiękczacze produkowane w Europie i USA). Dodatkowo z jaką głowicą mamy do czynienia? Czy jest to zwykła 2-cyklowa? (z tego co mi się wydaje tylko modele z serii Water Technic mają obecnie 4-cyklową).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: instalacje