Start Arrow Wiadomości Arrow Znamy zwycięzców programu „Wspólnie Podkręcamy Obroty”

Znamy zwycięzców programu „Wspólnie Podkręcamy Obroty”

Wysoki poziom adrenaliny i jeszcze większe emocje towarzyszyły Partnerom KRISPOL podczas Wielkiego Finału programu „Wspólnie Podkręcamy Obroty” Powered by KRISPOL. Zmagania na profesjonalnym torze wyścigowym Sobiesława Zasady w Bednarach oraz uroczysta Gala były ukoronowaniem półrocznego programu lojalnościowego.

fot. Krispol

W dniach od 1 do 3 czerwca grupa 80 Partnerów zakwalifikowanych do ścisłego finału wraz z Regionalnymi Szefami Sprzedaży KRISPOL spotkała się w Poznaniu, aby rozstrzygnąć, kto zostanie głównym zwycięzcą programu oraz wyłonić laureatów 2. i 3. miejsca.

Wszyscy finaliści spotkali się w czwartek 1 czerwca w wyjątkowej lokalizacji – loftowej architekturze poznańskiego hotelu City Park Hotel & Residence, aby wziąć udział w uroczystej kolacji inaugurującej Wielki Finał. Towarzyszyło jej losowanie przydziału do grup i pozycji startowych, wyjaśnione zostały zasady rywalizacji oraz bezpiecznego zachowania na torze wyścigowym.

Piątek, drugi dzień spotkania, przebiegł w atmosferze pełnej rywalizacji. Przy pięknej pogodzie, Partnerzy KRISPOL, próbowali swoich sił w czterech konkurencjach rajdowych. Każda z grup wzięła także udział w teście wiedzy o produktach KRISPOL, a uzyskane wyniki, pozwoliły wyłonić laureatów.

W godzinach wieczornych w scenografii nawiązującej do wyścigowego charakteru imprezy, zostali ogłoszeni zwycięzcy rywalizacji! Ale przedtem na Partnerów KRISPOL czekała wyjątkowa niespodzianka. Na sali pojawił się Ambasador marki KRISPOL – Łukasz Piszczek – piłkarz światowego formatu, filar obrony Reprezentacji Polski oraz kluczowy zawodnik Borussi Dortmund.

Była to dobra okazja do podsumowania rocznej współpracy marketingowej Łukasza z firmą KRIPSOL oraz siecią partnerską.

Łukasz Piszczek wraz z Prezesem Zarządu Karolem Krysińskim ogłosili zwycięzców Programu. Pierwsze miejsce wywalczył team RADEX w składzie: Krzysztof Wrzesiński  i Radosław Poczekajło. To oni otrzymali kluczyki do samochodu osobowego. Drugie miejsce i nagrodę zdobył team EUROTAX w składzie Jędrzej Lewandowski i Łukasz Stasik, nagroda za trzecie miejsce trafiła do teamu ENTROS w składzie: Mirosław Łęczyński i Rafał Staniucha. Uroczystość zwieńczył występ artystów z Kabaretu Czesuaf.

Program lojalnościowy, jako element marketingu partnerskiego, pozwolił nam efektywnie budować zaangażowanie wśród naszych Partnerów Handlowych. Staramy się, aby każdego roku przybrał on formę emocjonującej grywalizacji, która jest nie tylko walką o cenną nagrodę, ale przede wszystkim wspaniałą zabawą, służącą jednocześnie budowaniu i podtrzymywaniu przyjaznych relacji partnerskich – podsumowuje Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej.

Programowi KRISPOL przez cały czas jego trwania towarzyszyło hasło „Gwarancja spokoju”, którego idea została na stałe przeniesiona na grunt współpracy z Partnerami.

fot. Krispol

fot. Krispol

Dodane przez: newss

Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 8, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty