Start Arrow Warto poznać - prezentacje firmArrowRynekArrow Znane biuro projektowe obchodzi 20-lecie

Znane biuro projektowe obchodzi 20-lecie

W piątek 10 czerwca 2011 na uroczystej gali 20 lecia firmy Archeton spotkały się firmy reprezentujące branżę projektów gotowych w Polsce. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele kilkudziesięciu firm – biur projektowych oraz firm sprzedających projekty gotowe Archetonu.

Część oficjalną uroczystości rozpoczęło przemówienie prezesa firmy Archeton Ryszarda Czapli. Następnie zaprezentowano dorobek pracowni i wręczono nagrody oraz dyplomy dla firm współpracujących z pracownią. Po części oficjalnej przedstawiono program artystyczny – wystąpiła grupa „Art_Color_Ballet” ze spektaklem „DeepTreep”.

(Na gali spotkali się liderzy rynku projektów gotowych w Polsce)

Wśród gości znaleźli się także przedstawiciele DOM.pl,  lidera na rynku sprzedaży projektów gotowych w naszym kraju. Firma odebrała wyróżnienie za najlepszą i najbardziej dynamiczną sprzedaż internetową projektów pracowni. Nagrodę z rąk prezesa Archetonu Ryszarda Czapli w imieniu DOM.pl odebrał Piotr Wejman – Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu.

(DOM.pl otrzymal wyróżnienie za najlepszą i najbardziej dynamiczną sprzedaż internetową projektów pracowni)

Gala była jednocześnie oficjalnym otwarciem nowej siedziby pracowni, w biurowcu ARCHETURA przy ulicy Cystersów 9 w Krakowie. Biurowiec Archetura w niebywale atrakcyjnej formie architektonicznej i wnętrzarskiej łączy funkcję kameralnego budynku biurowego z przestrzenią zaprojektowaną do organizacji eventów, konferencji, targów i imprez promocyjnych. – mówi Joanna Zając z firmy architektonicznej Archeton Sp. z o.o. – Jego twórcom szczególnie zależy na wykorzystywaniu tego miejsca do promocji architektury, designu, nowoczesnej idei i technologii w  budownictwie, ale również szeroko rozumianej sztuki. Przestrzeń przeszklonego patio, może pomieścić nawet 200 uczestników.

(Gala była jednoczesnie otwarciem nowej siedziby pracowni, przy ulicy Cystersów 9)

Budynek Archetura został zaprojektowany i zrealizowany przez Archeton. Jego forma podkreśla wizerunek biura jako nowoczesnej i kreatywnej pracowni projektowej.

Autor: materiały prasowe

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: warto poznać - prezentacje firm