Start Arrow WnętrzaArrowPokój dzieckaArrow Zobacz pomysł na ciepły i przytulny pokój niemowlaka

Zobacz pomysł na ciepły i przytulny pokój niemowlaka

Pojawienie się na świecie dziecka to najpiękniejszy czas dla jego rodziców. Emocjonującym i godnym celebracji procesem jest urządzanie dla niego pokoju. Ciepły i przytulny wystrój wnętrza jest dziełem autorki projektu Martyny Rymowicz z White Interior Design oraz Michaliny Koniecznej, która jest pomysłodawczynią i realizatorką.

Aranżacja pokoju niemowlęcego

Aranżacja pokoju niemowlęcego

Przygotowywanie pokoju to niezwykła przygoda i powód do dumy. W pokoju niemowlaka spędza się bardzo dużo czasu. Musi być przygotowany tak, żeby sprostać wszystkim wyzwaniom jakie czekają rodziców w pierwszym okresie życia dziecka. Powinien też być przytulny i urokliwy.  To piękne uczucie, gdy efekty przerastają oczekiwania.

Niektóre motywy i elementy wystroju nasuwają się natychmiast. Warto trzymać się pierwszego pomysłu jaki podsuwa głos intuicji, pasji i miłości. Mama Mieszka wymarzyła sobie pokój, dla którego bazę stanowi fototapeta Zaczarowany Ogród, od kidstown.pl i meble z kolekcji Moon od firmy Pinio.

Aranżacja pokoju niemowlęcego

Aranżacja pokoju niemowlęcego

Wybrane przez panią Michalinę łóżeczko Moon wyróżnia się niezwykłą sekwencją otworów co czyni je uroczym i nowoczesnym, współgra z drzewnym wzorem tapety. Dla rodziców niemowlaka szczególnie pomocny jest regulator wysokości materaca, umożliwiający zawieszanie go na trzech poziomach wysokości. Z kolei możliwość demontażu boku łóżeczka, umożliwia przekształcenie go na tapczanik. Mieszko będzie mógł korzystać z mebla w późniejszym okresie, gdy już zacznie się samodzielnie poruszać. Dzięki takiej technologii meble Pinio rosną wraz z dziećmi.

Aranżacja pokoju niemowlęcego

Aranżacja pokoju niemowlęcego

Komoda z kolekcji Moon współtworzy spokojny charakter pokoju stylem oraz technologią wykonania. Jest wygodna w użytkowaniu a szuflady wyposażono w system cichego zamykania. Wartości funkcjonalnej dostarcza jej dodatkowa, demontowalna nakładka do przewijania.

Aranżacja pokoju niemowlęcego

Aranżacja pokoju niemowlęcego

Oprócz tapety, w którą Mieszko uwielbia się wpatrywać, Cotton Ball Lights i książki dla dzieci to zestaw, tworzący ciepłą i bajkową atmosferę. Spójność i delikatność wystroju pobudza wyobraźnię i uspokaja. Gdy  Mieszko  podrośnie, z łatwością wyrazi swój charakter i upodobania wypełniając przestrzeń ulubionymi zabawkami i ozdobami.

Następna »

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 29, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wnętrza