Start Arrow Budowa domuArrow Zrealizowane projekty domów: zobacz klasyczny dom z dachem dwuspadowym

Zrealizowane projekty domów: zobacz klasyczny dom z dachem dwuspadowym

Klasyczne projekty domów z poddaszem użytkowym dostępne są w naszej pracowni projektowej w tysiącach zróżnicowanych odsłonach, spośród których z pewnością znaleźć można idealny projekt domu na każdą działkę. Niektóre z naszych projektów, dzięki ponadczasowy rozwiązaniom architektonicznym oraz wyjątkowej estetyce cieszą się niesłabnącą popularnością i są często z sukcesem budowane.  Zrealizowane projekty domów obejrzeć można na naszym serwisie społecznościowym www.moj.DOM.pl.

Projekt DOM KR1-01

Projekt DOM KR1-01

Jednym z najpopularniejszych projektów domów jest projekt DOM KR1-01 z użytkowym poddaszem i garażem. Jego prosta, tradycyjna konstrukcja jest prosta i tania w realizacji, ale elementy ozdobne i ciekawie zaplanowana elewacja korygują prostotę budynku, urozmaicając go i eksponując z otoczenia.

Ciekawie prezentują się otynkowane ściany w ciepłym kolorze, urozmaicone cokołami obłożonymi klinkierem. Białe opaski nad otworami okiennymi i gzymsem nad cokołem stanowią efektowne uzupełnienie elewacji. Z całością doskonale komponuje się ciemna dachówka, nadająca budynkowi elegancji i drewniane elementy, potęgujące wrażenie ciepłego, rodzinnego charakteru

Projekt DOM KR1-01

Projekt DOM KR1-01

Projekt DOM KR1-01 zyskał uznanie także dzięki przejrzystemu i funkcjonalnemu układowi wnętrza. Poddasze użytkowe to trzy sypialnie oraz duża, rodzinna łazienka. Nad garażem znajduje się również przydatny stryszek, który może pełnić funkcję suszarni czy miejsca na przechowywanie sezonowego wyposażenia domu i domowników. Dodatkowe pomieszczenia, poprawiające funkcjonalność projektu i jego praktyczne użytkowanie znajdują się także na parterze. Widzimy tu pojemną spiżarnię przy kuchni oraz pomieszczenie gospodarcze, które można przeznaczyć na kotłownię (również z piecem na ogrzewanie stałe). Z pomieszczenia gospodarczego można dostać się bezpośrednio do garażu.

Polecane projekty domów często przewidują również dodatkowy pokój na parterze. W projekcie DOM KR1-01 można go zaadaptować na domowy gabinet, pokój gościnny czy pokój seniora, tym bardziej, że na parterze znajduje się także mała łazienka.

Częścią główną parteru domu DOM KR1-01 jest przestronna, otwarta strefa dzienna łącząca salon z wyjściem do ogrodu i kominkiem, jadalnię i kuchnię. To jasne, wypełnione światłem wnętrze, w którym cała rodzina celebrować będzie mogła wspólne chwile.

Układ wnętrz na parterze

Układ wnętrz na parterze

Układ wnętrz na poddaszu

Układ wnętrz na poddaszu

Zrealizowane projekty domów jednorodzinnych

Najpopularniejsze projekty domów z naszej kolekcji można zobaczyć po wybudowaniu! Zdjęcia z budowy projektu DOM KR1-01 pochodzą z naszego serwisu społecznościowego, skupiającego ludzi budujących domy jednorodzinne. Chcesz zobaczyć więcej zrealizowanych projektów domów? Przejdź do serwisu www.moj.DOM.pl

zrealizowane projekty domów (5) zrealizowane projekty domów (6)
zrealizowane projekty domów (7) zrealizowane projekty domów (8)
Następna »

Autor: Redakcja DOM.pl
Projekty: Pracownia projektów DOM.pl

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Listopad 23, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: budowa domu