Start Arrow Wiadomości Arrow Blachotrapez nagrodzony „Złotym Orłem Polskiego Budownictwa 2017”

Blachotrapez nagrodzony „Złotym Orłem Polskiego Budownictwa 2017”

Podczas dziesiątej edycji Wielkiej Gali „Polska Przedsiębiorczość” Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl przyznała najważniejsze nagrody branży budowlanej – „Orły Polskiego Budownictwa 2017”. Blachotrapez został uhonorowany złotą statuetką w kategorii „Budownictwo”. Wyróżnienie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w branży.

Nagrodę w imieniu firmy odebrał Mateusz Kubiński – Dyrektor Sprzedaży Hurtowej firmy Blachotrapez (po lewej stronie), fot. Orły Polskiego Budownictwa

Ogólnopolski konkurs „Orły Polskiego Budownictwa”, realizowany pod Patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, już od 10 lat zgodnie ze swoją misją wyróżnia i promuje firmy, które stawiają na nowoczesność, bezpieczeństwo i są wzorem dobrego zarządzania na rynku budowlanym. W tym roku Blachotrapez zdobył najwyższe noty w kategorii „Budownictwo” za profesjonalne, zgodne z najwyższymi standardami zarządzanie firmą, przekładające się na organiczny i kompleksowy rozwój. Kapituła konkursu doceniła również inwestycje firmy w zaplecze produkcyjne (budowa nowych zakładów), kapitał ludzki i uruchomienie nowoczesnych linii technologicznych.

Tytuł „Złotego Orła Polskiego Budownictwa” to wyraz naszej silnej pozycji na rynku i zaufania, którym obdarzyli nas Klienci i Partnerzy. Ta prestiżowa nagroda jest synonimem sukcesu i najwyższej jakości, a także potwierdzeniem, że nasza firma nie odbiega od światowych standardów i dynamicznie się rozwija. Jesteśmy dumni, że nasza praca jest doceniana i stawiana jako wzór w prowadzeniu biznesu – mówi Krzysztof Maraszek, Dyrektor Marketingu firmy Blachotrapez.

To nie pierwsze takie wyróżnienie dla firmy Blachotrapez, we wrześniu producent został nagrodzony „Złotym Laurem Konsumenta 2017” i „Laurem Konsumenta Grand Prix 2017”.

Organizatorem konkursu „Orły Polskiego Budownictwa” jest Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl, która reprezentuje interesy i dba o pozytywny wizerunek polskich przedsiębiorców. Jej misją jest tworzenie warunków sprzyjających ich rozwojowi i aktywne wspieranie polskiej gospodarki. Od 10 lat w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość, pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa przyznaje nagrody Orły Polskiego Budownictwa, które zaliczają się do najbardziej rozpoznawalnych w branży.

Źródło:Blachotrapez

Blachotrapez
Wszystkie komunikaty (7185)

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Grudzień 11, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: dachy i system rynnowy