Start Arrow InstalacjeArrow Dekoracyjne ogrzewanie nowoczesnych łazienek

Dekoracyjne ogrzewanie nowoczesnych łazienek

Dzisiejsza łazienka, poza podstawowymi funkcjami, pełni zadanie domowego SPA, w którym równie istotna co funkcjonalizm, jest wygoda i komfort. Nowoczesne łazienki stawiają na design, odważne kolory i kształty, które umożliwiają stworzenie oryginalnych aranżacji i sprzyjają relaksowi. Istotnym elementem łazienki jest grzejnik, często drabinkowi, który również może pełnić funkcję prawdziwej dekoracji wnętrza.

Zobaczmy nowoczesne grzejniki łazienkowe, funkcjonalne, ale i o wyjątkowym dizajnie:

Chromowane grzejniki to nie tylko urządzenia doskonale komponujące się z eleganckim wystrojem nowoczesnej łazienki. Ogrzewają pomieszczenie, a dodatkowo są świetnymi suszarkami na ręczniki. Takie grzejniki zaprezentują się doskonale w łazienkach z chromowanymi lub metalizowanymi detalami.

Autor: Grzejnik Pini i grzejnik Dalis firmy ENIX

Grzejniki drabinkowe, najpopularniejsze do łazienek, nie zawsze muszą mieć klasyczną formę. Zwolennicy oryginalnych rozwiązań powinni przyjrzeć się temu grzejnikowi, w którym projektanci lekko zmodyfikowali formę drabinki umieszczając kolektory poziome pośrodku grzejnika zamiast na jego obwodzie.

Autor: Grzejnik Taboe firmy Jaga

Mocne kolory są bardzo na czasie, warto więc ożywić nasze wnętrza, choćby poprzez dobór jedynego w swoim rodzaju, zarówno pod względem kształtu jak i barwy, grzejnika. Kolorowe grzejniki można polecić wszystkim tym, którzy lubią zabawę kolorem i nie boją się stosować go w swoich mieszkaniach.

Autor: Grzejnik firmy Zehnder

Grzejniki typu drabinka są tradycyjną formą stosowaną w łazienkach, jednak nie jest to jedyne rozwiązanie, które można polecić do tego typu pomieszczeń. Zastosowanie grzejnika z gładką płytą czołową wpłynie na estetykę przestrzeni łazienki. Do większości takich grzejników dekoracyjnych oferowane jest dodatkowe wyposażenie takie jak relingi, haczyki czy kołki, dzięki któremu łatwo je przystosować do funkcji łazienkowej suszarki.

Autor: Grzejnik Twine i grzejnik Tetra firmy Jaga

Grzejniki wykonane z konglomeratu granitowego są bardzo atrakcyjne wizualnie: wyjątkowo płaskie, sprawdzą się nawet w najmniejszych łazienkach. Dostępne są w wersji pionowej oraz poziomej, wersję pionową można połączyć z relingiem, dzięki czemu grzejnik w łazience będzie mógł pełnić również funkcję suszarki na ręczniki.

Autor: Grzejnik Likoma firmy Purmo

Następna »

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
2
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Komentarze

Najnowsze komentarze

Ogrzewanie -Jak stworzyć przyjazny klimat w łazience? - blog Schedpol Odpowiedz 2018-05-16 10:57:24

[…] Grzejnik drabinkowy – Zwolennicy oryginalnych rozwiązań powinni przyjrzeć się temu grzejnikowi, w którym projektanci lekko zmodyfikowali formę drabinki umieszczając kolektory poziome pośrodku grzejnika zamiast na jego obwodzie. (źródło: dom.pl) […]

Ogrzewanie -Jak stworzyć przyjazny klimat w łazience? - blog Schedpol Odpowiedz 2017-11-03 11:17:23

[…] Grzejnik drabinkowy – Zwolennicy oryginalnych rozwiązań powinni przyjrzeć się temu grzejnikowi, w którym projektanci lekko zmodyfikowali formę drabinki umieszczając kolektory poziome pośrodku grzejnika zamiast na jego obwodzie. (źródło: dom.pl) […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Nowoczesny Plafon Kantoor Gray

  • Lampa wisząca Galaxy 1649

  • Kinkiet Maja Gray

  • Lampa wisząca Artwood Dąb 6pł.

  • Lampa Biurkowa Vaio White

  • Lampa podłogowa Maja Black