Start Arrow Wiadomości Arrow Grzejnik na salonach – jak dopasować go do strefy dziennej?

Grzejnik na salonach – jak dopasować go do strefy dziennej?

Salon to domowe centrum dowodzenia z prawdziwego zdarzenia. Jego aranżacja często bywa sporym wyzwaniem z uwagi na konieczność połączenia wielu funkcji w jednym pomieszczeniu. We wnętrzu, które ma odgrywać rolę odprężającego azylu, jadalni, a nierzadko również gabinetu, muszą znaleźć się także praktyczne elementy wyposażenia wnętrz. Jednym z nich są źródła ciepła w postaci grzejników. Subtelne propozycje i modele, które będą grać designerskie pierwsze skrzypce, oferuje marka Luxrad.

Grzejnik dopasowany do każdego stylu

Pomysłów na urządzenie salonu będzie tyle, ilu jest właścicieli mieszkań i domów jednorodzinnych. Mimo tego, że inwestorzy będą kierować się określonym stylem, wprowadzając do projektowanego wnętrza minimalistyczny klimat, skandynawską powściągliwość, nowoczesną przytulność, luksus glamour, czy industrialny charakter, każdy z nich wybierze zupełnie inne elementy wyposażenia wnętrz, poczynając od mebli, a na grzejnikach kończąc.

Zaletą grzejników marki Luxrad jest designerska uniwersalność. W ofercie tego producenta znaleźć można niezwykle estetyczne, ale wielokierunkowe źródła ciepła, które będą różnić się między sobą konstrukcją, kolorem i strukturą, a tym samym możliwościami aranżacyjnymi. Ich niekwestionowanym atutem jest, ujmijmy to, charakter kameleona – grzejniki mogą zarówno wtopić się w ścianę salonu, jak i stać się jego najważniejszą dekoracją.

Wystarczy spojrzeć na granatowo-białą przestrzeń dzienną. Widzicie te imponujące grafiki na ścianach, które idealnie dopełniają wnętrze? A wiecie, że lustro uzupełniające granatową płaszczyznę, w którym odbijają się nowoczesne dzieła sztuki, to tak naprawdę Vitro – źródło ciepła w tym pomieszczeniu?

Dekoracyjna strona wymienników ciepła

Grzejnik może być również subtelnie zdobnym akcentem w salonie, czego dowodem jest industrialna aranżacja, której ożywiającym składnikiem jest butelkowa zieleń, będąca motywem przewodnim kompleksu wypoczynkowego, ale również kolorystyczną odsłoną Columnusa. Nie sposób nie zauważyć, że pionowa konstrukcja tego modelu doskonale koresponduje z oparciem loftowego fotela.

A jak przedstawia się kwestia „ocieplenia” minimalistycznie nowoczesnego wnętrza salonowego, na które składa się nie tylko strefa dzienna, ale również aneks kuchenny? Przyciągającą dekorację w tym stylu stanowi model Koliber, który odznacza się wyjątkowo fantazyjną kompozycją. Jego kształt, a także barwa stanowią kontrastujący z bielą i błękitem akcent, który zdecydowanie ożywia całą aranżację. Biel subtelnej Niagary wzbogaca za to przestrzeń wykończoną w stylu soft loft, która wyjątkowo ceni sobie prostą klasykę. Żeliwny kaloryfer w salonie pod wnęką okienną, który próbujemy zamaskować zasłonami? To już przeszłość – przyszłością są natomiast innowacyjne projekty grzejnikowe, które zarówno mogą wtopić się w aranżacyjne tło, jak i stać się motywem przewodnim przestrzeni dziennej.

O firmie:

Luxrad to lider wśród producentów grzejników dekoracyjnych i łazienkowych w Polsce. Marka powstała w 2007 roku. Od początku istnienia cała produkcja odbywa się w Polsce. Luxrad tworzy najwyższej jakości produkty w zgodzie z nowoczesnym designem, ergonomią i bezpieczeństwem. Jest pierwszym Polskim producentem, który wykorzystał szkło w produkcji grzejników oraz opatentował technologie Wulkan. Firma posiada najszerszy asortyment oraz daje możliwość wykonania grzejnika na specjalne zamówienie.

Luxrad

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


lipiec 4, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ciekawostki