Start Arrow Wiadomości Arrow Nowość! Ogrodzenie szybko i wygodnie – System Uniwersalny firmy Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe

Nowość! Ogrodzenie szybko i wygodnie – System Uniwersalny firmy Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe

Firma Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe wprowadziła do swojej oferty System Uniwersalny, który znacznie ułatwia proces grodzenia działki. Stanowi kompletną gamę produktów, pozwalającą skonfigurować dowolne ogrodzenie dopasowane do potrzeb konkretnej posesji. Jeden wzór, kilka kolorów, rozmiarów i sposobów otwierania do wyboru – to metoda na oszczędność czasu i pieniędzy. A jednocześnie gwarancja solidności i trwałości. Ponadczasowa, klasyczna stylistyka Systemu Uniwersalnego sprawdzi się w każdych warunkach. Prosta forma elementów ogrodzeniowych z profilowym wypełnieniem odnajdzie się zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i w naturalnym krajobrazie. Nowe rozwiązanie firmy Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe to doskonała propozycja bez względu na to, czy chcemy zapewnić prywatność własnemu domowi, wytyczyć granice wokół terenu przemysłowego, czy też zabezpieczyć działkę rekreacyjną.

Dobierz elementy do swoich potrzeb

W skład Systemu Uniwersalnego wchodzą pasujące do siebie: brama przesuwna i dwuskrzydłowa, furtka, przęsła, słupki oraz akcesoria dodatkowe z kompletem elementów montażowych. Do wyboru są trzy wysokości przęseł (1200, 1350 i 1500 mm) oraz trzy wysokości bram i furtek (1350, 1500 i 1650 mm). Szerokość przęsła to 2500 mm, a furtki – 990 mm. Można zdecydować się na bramę przesuwną albo dwuskrzydłową, które występują w dwóch szerokościach (4000 lub 4500 mm). Składowe systemu da się ze sobą dowolnie zestawiać, łącząc za pomocą słupów o przekroju 60×60, 80×80 lub 100×100 mm. Całość uzupełniają opcjonalne elementy potrzebne do montażu automatyki, napęd oraz domofon, które zwiększają funkcjonalność ogrodzenia. Wszystkie części systemu dostępne są w trzech kolorach: czarnym (RAL 9005), antracytowym (7016) i zielonym (6005).

Sam zamontuj ogrodzenie

Ideą, jaka przyświecała powstaniu Systemu Uniwersalnego, było maksymalne uproszczenie zarówno wyboru produktów, jak i montażu ogrodzenia. Dzięki temu, że inwestor dobiera elementy spośród określonych opcji, dostarczane są one bardzo szybko – nie później niż w 30 dni od zamówienia. Bramy przesuwne są produkowane w taki sposób, aby można było bezpośrednio na budowie określić, czy potrzebujemy lewej czy prawej. Również kierunek otwierania furtki wybiera się podczas montażu – wystarczy przekręcić zderzak. Wraz z elementami głównymi ogrodzenia dostarczany jest pełen zestaw akcesoriów montażowych. Znacznym ułatwieniem są, dostępne opcjonalnie, prefabrykowane fundamenty. Wszystkie części idealnie do siebie pasują, a ich montaż jest bardzo łatwy. Poradzi z nim sobie bez trudu nie tylko wykwalifikowana ekipa, ale nawet samodzielnie właściciel posesji.

Ciesz się pięknym ogrodzeniem przez lata

Zaletą Systemu Uniwersalnego jest też sztywna, solidna konstrukcja. Gwarantuje ona stabilność i niezawodność ogrodzenia. Wszystkie elementy są ocynkowane ogniowo, a także pokryte specjalną powłoką malarską w technologii Duplex, dzięki czemu nie są podatne na korozję ani szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Nie wymagają też żadnych dodatkowych zabiegów konserwacyjnych. Właściciel będzie mógł cieszyć się walorami estetycznymi ogrodzenia przez długi czas, zarówno ze względu na jego wysoką jakość i trwałość materiałów, jak też stylistykę, która nie wyjdzie z mody.

Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe z siedzibą w Trzebnicy to jeden z czołowych producentów nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych w Polsce. Firma specjalizuje się w produkcji takich wyrobów jak: nowoczesne ogrodzenia frontowe, modułowe ogrodzenia frontowe, lampy LED, Centerbox, panele ogrodzeniowe, siatki ogrodzeniowe, słupki, akcesoria oraz bramy i furtki. Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe istnieje na rynku od 1988 r. i jest firmą ze 100% polskim kapitałem.

Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


kwiecień 27, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Nautilus ip67. 35 W

  • Cone outdoor fitting E27 ELT. szary kamień. 100 W

  • PARASOL OGRODOWY BANANA 3M ZIELONY BOCZNY WYSI...

  • Podświetlenie nr domu Sun LED IP44

  • Promocja

    Kinkiet ogrodowy WIKI LED

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogrodzenia i nawierzchnie